Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078543/0006

Hans Frank d. J. *

(Wien 1925-2018 Zell am Moos) Sommerhitze am Dorfteich, Signaturstempel H. Frank DJ, Öl auf Karton, 40 x 50 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

23.08.2022 - 10:04

Dosažená cena: **
EUR 2.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.500,-

Hans Frank d. J. *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online