Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078055/0003

Melchior Fritsch

(Wien 1826-1889) Partie aus dem Salzkammergut (?), signiert M. Fritsch, Öl auf Leinwand, 30,5 x 42 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.08.2022 - 10:07

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Melchior Fritsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online