Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078028/0001

Österreichische Schule, 18. Jahrhundert

Ein Heiliger vor der Madonna kniend, Öl auf Leinwand, 94 x 62,5 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

23.08.2022 - 10:49

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:49
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online