Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078530/0009 -

Carl Ostersetzer

(Brody, Galizien 1850-1914 Wien) "Prosit", signiert, datiert C. Ostersetzer 1903, Öl auf Holz,20 x 26 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.08.2022 - 10:14

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Carl Ostersetzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online