Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077077/0004

Künstler um 1900

Blick auf den Dachstein vom Gosausee, Öl auf Leinwand, 71,5 x 120 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.08.2022 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online