Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070758/0007 -

Maximilian Haushofer Umkreis/Circle

(1811-1866) Blick auf die Loferer Steinberge, Öl auf Leinwand, 50,5 x 72,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.08.2022 - 10:39

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online