Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076874/0001

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945) In Gedanken versunken, signiert H. Zatzka, Öl auf Leinwand, 53 x 81,5 cm, gerahmt, beschädigt, (GG)

Provenienz: Privatsammlung, Italien.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

23.08.2022 - 10:40

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Hans Zatzka

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online