Čís. položky 138-068832/0001

Jakob Koganowsky

Jakob Koganowsky - Obrazy

(Kiew 1874-1926 Wien) Partie bei Weißenbach, lt. rückseitigem Etikett, signiert J. Koganovsky, Öl auf Leiwnand, 74 x 99 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.08.2022 - 10:43

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Jakob Koganowsky

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.08.2022 - 10:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online