Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075628/0004

Friedrich Zeller

(Steyr 1817-1896 Salzburg) Alm, Partie aus dem Dachsteingebiet, signiert, datiert, F. Zeller Salzburg (18)90, Öl auf Leinwand, 69 x 54 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.08.2022 - 10:45

Vyvolávací cena:

Friedrich Zeller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 10:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online