Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034407/0086

Franz Roubaud

Franz Roubaud - Klenoty, umění a starožitnosti

(Odessa 1856-1928 München) zugeschrieben Tscherkessenreiter, monogrammiert und datiert: F. R. (19)03, Bleistiftstudie auf braunem Papier, ca. 18 x 12 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.01.2017 - 16:02

Vyvolávací cena:

Franz Roubaud

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 12.01.2017 - 16:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.01. - 12.01.2017