Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023240/0028

Glasluster in Kronenform

, 2. Hälfte 20. Jh., goldfarbenes Eisengestell mit reichem Glasbehang u.12 elektrischen Flammen, H: ca. 60 cm, D: ca. 90 cm, Gebrauchsspuren, Teile ergänzt, lose u. fehlend

16.08.2022 - 10:39

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Glasluster in Kronenform

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 16.08.2022 - 10:39
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online