Peter Rober Keil *
(geb. 1942 Züllerau/Pommern) "Kopf", handsigniert, datiert P. Keil 84, Öl auf Faserplatte,70 x 50 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
16.01.2017 - 14:25
- Vyvolávací cena:
Peter Rober Keil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.01.2017 - 14:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 12.01.2017 |
Položky z jiných aukcí
- 1989 Château Palmer, Bordeaux, 96 Parker-Punkte
- Franz Josef I. GOLD
- Armlehnstuhl im Barockstil, Ende 19./Anfang 20. Jahrhundert