Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 72

Paar Kerzenappliken,

19. Jh., jew. 5- kerzige Holzgestelle mit Haken zum Einhängen, bronziert, Höhe ca. 16 x 38 x 25 cm, Alterspatina.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

16.08.2022 - 15:11

Vyvolávací cena:

Paar Kerzenappliken,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Möbel
Datum: 16.08.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online