Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051145/0007

Altschliffdiamant Solitär Ring ca.0,55 ct

Gold 585, tlw. emailliert, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,3 g, RW 55, Email mit Gebrauchsspurenøg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.09.2022 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 08.09.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 07.09.2022