Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-482132/0010

Diamantohrgehänge

Platin 950 Weißgold 585 kombiniert, Altschliffbrillanten, Altschliffdiamanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 1,10 ct, Gehängeteile abnehmbar, 5,5 g øg5

08.09.2022 - 15:35

Dosažená cena: **
EUR 2.048,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Diamantohrgehänge

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 08.09.2022 - 15:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 07.09.2022