Čís. položky 091-115184/0000

3 Zierschalen

3 Zierschalen - Umění, starožitnosti, šperky

aus ungarischem Porzellan, Marke Herend, weiß glasiert, farbig floral bemalt, gold gerändert, am Boden gemarkt, gering bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

16.01.2017 - 14:34

Vyvolávací cena:

3 Zierschalen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 16.01.2017 - 14:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.01. - 12.01.2017