Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Malven, signiert: F. X. Weidinger, Aquarell über schwarzer Kreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 35 x 32 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
23.08.2022 - 15:02
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 23.08.2022 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: