Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026337/0005

Peter Grabwinkler

(Wien 1885-1943) Herbstlandschaft, signiert: P. Grabwinkler, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 90 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.08.2022 - 15:06

Vyvolávací cena:

Peter Grabwinkler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 23.08.2022 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online