Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026656/0025

G. Hugo Kotschenreiter

(Hof 1854-1908 München) Plausch im Gasthaus, rückseitig Nachlassstempel: G. H. Kotschenreiter/Nachlass, Öl auf Holz, ca. 40 x 25,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.08.2022 - 15:36

Vyvolávací cena:

G. Hugo Kotschenreiter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online