Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026449/0001

Hermann Höller *

Herbstliche Landschaft, signiert: Höller, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 44 x 58 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.08.2022 - 15:20

Vyvolávací cena:

Hermann Höller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online