Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026200/0018

M. Irvin

(tätig im 20./21. Jahrhundert) The last one done in N. E. L. P, signiert: M. Irvin, rückseitig betitelt, Acryl auf Leinwand, ca. 76,5 x 61 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.08.2022 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

M. Irvin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online