Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026305/0092

Maler 1. Drittel 20. Jahrhundert

Geselliges Kegeln, Öl auf Karton, ca. 25 x 34 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.08.2022 - 15:26

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 23.08.2022 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online