Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 22 -

Ignaz Raffalt

(Weißkirchen/Styria 1800-1857 Hainbach near Vienna)
A Landscape at Sunset, monogrammed, dated R 23/4 (18)51 (partly covered by the frame), oil on canvas, 25 x 32 cm, framed, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.09.2022 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 2.648,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Ignaz Raffalt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 08.09.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.09. - 08.09.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)