Max Peiffer Watenphul *
(Weferlingen, Sachsen 1976 Rom) Landschaft, monogrammiert M. P. W., Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 46,5 x 36 cm, verglast, brauner Profilholzrahmen, dieser stark beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
16.01.2017 - 14:49
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Max Peiffer Watenphul *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.01.2017 - 14:49 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 12.01.2017 |