Karl Schwetz *
(Kanitz/Eibenschütz/Mähren 1888-1965 Wien) "Erzberg", handsigniert Karl Schwetz, Radierung in Farbe, Stockgröße 58,5 x 41,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren, Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
16.01.2017 - 14:50
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Karl Schwetz *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.01.2017 - 14:50 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 12.01.2017 |