Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026281/0004

Russische Ikone "Gottesmutter von Troiensk", um 1900

Mit flaknierenden vier Heiligen, Öl/Tempera über Silbergrund auf Holz, ca. 26 x 22 cm, stärkere Farb-Fehlstellen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

06.09.2022 - 15:10

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.09.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online