Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 74

Kostümdegen,

2. H 19. Jh, 68,5 cm lange Klinge mit rechteckigem Querschnitt, gestempelt Solingen, Kreuzgefäß aus Messing, erhaben floral verziert, Griffring, gerillter dunkler Horngriff, ohne Scheide, (He)

Expert: Ing. Mag. Wolfgang Robert Demarle Ing. Mag. Wolfgang Robert Demarle
+43-1-515 60-558

wolfgang.demarle@dorotheum.at

29.09.2022 - 13:37

Dosažená cena: **
EUR 96,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Kostümdegen,

+43-1-515 60-558

wolfgang.demarle@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitné zbraně
Datum: 29.09.2022 - 13:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.09. - 29.09.2022