Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050786/0003

Schmuckgarnitur mit behandelten Türkisen

Gold 580, tlw. Silber ca. 800, tlw. feinvergoldet, Diamantrauten, Halbperlen, bestehend aus: zwei Ohrgehänge, eine Brosche, österr. Amtspunze 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, Etui, Halbperle fehltøg4

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

29.09.2022 - 16:31

Dosažená cena: **
EUR 486,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 29.09.2022 - 16:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.09. - 28.09.2022