Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-481979/0005

Diamantbrosche

Gold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,45 ct, Doppelnadel, 11,6 gøg12

29.09.2022 - 16:19

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Diamantbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 29.09.2022 - 16:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.09. - 28.09.2022