Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040297/0001

Fritz Müller-Landeck

(Pismov 1865-1942 Lenggries) Verschneiter Weg im Sonnenlicht, stark verblasster Signaturrest unten rechts: Fritz Müller(-Landeck), Öl auf Leinwand, ca. 62,5 x 88 cm, ungerahmt, sehr kleine Farbfehlstellen, ältere sichtbare Retuschen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

22.09.2022 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Fritz Müller-Landeck

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Datum: 22.09.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online