Brillantring zus. ca. 2,40 ct
Weißgold 750, tlw. vergoldet, Brillanten tlw. künstlich farbverändert, RW 56, 18 gøg18
29.09.2022 - 11:32
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Brillantring zus. ca. 2,40 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 29.09.2022 - 11:32 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 22.09. - 29.09.2022 |