Diamantring zus. ca. 0,55 ct
Gold Roségold 585, Altschliffbrillanten, RW 57, 6,6 gøg7
05.10.2022 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Diamantring zus. ca. 0,55 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 05.10.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |