Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050479/0045

Brillantring mit Turmalin ca.38 ct

Gold 750, tlw. rutheniert, Brillanten zus. ca. 1,40 ct, französische Importpunze, 19,9 g, RW 55 øg12

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

07.10.2022 - 13:01

Dosažená cena: **
EUR 3.072,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

+43-1-515 60-336

Aukce: Exkluzivní diamanty a drahokamy
Datum: 07.10.2022 - 13:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online