Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023190/0008

Rudolf Ullik *

(Österreich 1900-1996), Haus, Signaturstempel "R. Ullik", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 30 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

26.09.2022 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Rudolf Ullik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.09.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online