Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075854/0002

Fritz Neumann

(Alt-Warthau, Niederschlesien 1881-1919 Oldenburg) "Kossaken", rückseitig alt betitelt, signiert Fritz Neumann, Öl auf Leinwand, 60,5 x 81 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.10.2022 - 15:01

Cena:
EUR 1.930,-

Fritz Neumann

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 20.10.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum