Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077831/0002

Künstler 19. Jahrhundert

Friedhofsmauer von St. Pölten,Öl auf Leinwand auf Platte, 20 x 15 cm (Passepartout-Aussch.), gerahmt

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

20.10.2022 - 15:00

Cena:
EUR 410,-

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 20.10.2022 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum