Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067874/0007 -

Eduard Manhart

(Klagenfurt 1880-1945) Motiv aus dem Mölltal, signiert und datiert E. Manhart 1907, Feder, Tusche, Aquarell auf Papier auf Karton kaschiert, 27 x 21 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.10.2022 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 810,-
Cena:
EUR 810,-

Eduard Manhart

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 20.10.2022 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)