Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070089/0004

Ignatius Josephus von Regemorter

(Antwerpen 1785-1873) Alter Bauernhof mit Ruine, signiert, datiert J. Van Regemorter 1808, Öl auf Holz, 43,5 x 54 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Privatsammlung Wien.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.10.2022 - 15:03

Cena:
EUR 3.040,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 20.10.2022 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum