Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070089/0013

Künstler 19. Jhdt.

Dame mit Goldhaube, Öl auf Leinwand, 38 x 28, 5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

20.10.2022 - 15:03

Cena:
EUR 210,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 20.10.2022 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum