Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072503/0001

Englischer Künstler 19. Jahrhundert

Ländliche Idylle mit spielenden Kindern am Ententeich, Öl auf Leinwand, 61 x 107 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.10.2022 - 15:04

Cena:
EUR 1.040,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 20.10.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum