Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072929/0005

Julius Rose

(Königsbrück b. Dresden 1828- 1911 München) Schiffe auf Hoher See, signiert Rose, Öl auf Leinwand auf Karton, 40 x 32 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

20.10.2022 - 15:04

Cena:
EUR 1.660,-

Julius Rose

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 20.10.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum