Čís. položky 194-026415/0007

Franz Ecker *

(Bad Hall 1943-1999 Linz) Ohne Titel, signiert oben links: Ecker, datiert: 1981, Acryl auf Hartfaserplatte, ca. 65 x 56,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:09

Vyvolávací cena:

Franz Ecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.10.2022 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.