Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026551/0012

Hans Sterbik (Toni Haller)

(Wien 1907-1944 Königsberg) Partie aus dem Prater, signiert mit dem Pseudonym für Toni Haller: Hans Sterbik, rückseitig bezeichnet, Öl auf Platte, ca. 26 x 32,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:10

Vyvolávací cena:

Hans Sterbik (Toni Haller)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online