Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026636/0008

Ludwig Michalek

(Temesvar 1859-1942 Wien) Garten des Brahms Museums in Gmunden, signiert: Michalek, Nachlassstempel des Künstlers: Nachlaß/Prof. Ludwig Michalek, betitelt: Brahms-Museum in Gmunden/Bei Dr. Victor von Miller-Aichholz, Pastellkreide auf Papier, ca. 47 x 62 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:13

Vyvolávací cena:

Ludwig Michalek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online