Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026656/0032

Josef Burgaritzky

(Molln/Steyr 1836-1890 Wien) Weite Landschaft mit Jäger auf der Pirsch, signiert: Js Burgaritzky, Öl auf Leinwand, ca. 42,5 x 53 cm, blattvergoldeter Rahmen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:43

Vyvolávací cena:

Josef Burgaritzky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 15:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online