Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026267/0006

Hein van Doren *

(Düsseldorf 1930-2003) Gesellige Runde vor dem Kamin, signiert: Hein van Doren, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:15

Vyvolávací cena:

Hein van Doren *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 04.10.2022 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online