Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026702/0006

Herbert Pass *

(Wien 1913-1983) Großes Stillleben, Öl auf Leinwand, ca. 96 x 80 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:

Herbert Pass *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online