Arthur Calame
(Genf 1843-1919) Waldstück, signiert: A Calame, Öl auf Holz, ca. 19,5 x 22,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.10.2022 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Arthur Calame
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 04.10.2022 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |