Alfred Kubin *, 2 Bilder:
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Ohne Titel, im Druck signiert: Kubin, Lichtdruck auf Papier, ca. 40 x 30 cm, einmal unter Passepartout, jeweils verglast, gerahmt (2)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.10.2022 - 15:32
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *, 2 Bilder:
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 04.10.2022 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-