Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026780/0002

Fritz Aigner *

(Linz 1930-2005) Tintentod, handsigniert: F. Aigner, datiert: (19)70, nummeriert: 64/99, Lithographie auf Papier, mDarstellungsgröße ca. 46,5 x 58 cm, Blattgröße ca. 50 x 65 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Fritz Aigner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 04.10.2022 - 15:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online